Forgotten Warriors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forgotten Warriors

MULTI GAMING CREW
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijava za klan - Chovus

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Chovus




Broj poruka : 1
Datum upisa : 2013-09-03
Godina : 42
Lokacija : Becej

Prijava za klan - Chovus Empty
PostSubject: Prijava za klan - Chovus   Prijava za klan - Chovus EmptyTue Sep 03, 2013 8:51 pm

Milan Kosanovic, Becej/Srbija, 31 godina

Igram od pocetka 2003 (CoD2 na LAN party) ...ali sam online poceo sa CoD4 (3-4godine), zatim MW2...i od skora MW3 (sto i zelim da igram)

Igram po par sati (1-3) zavisno od rasplozenja i slobodnog vremena

Uglavnom volim TDM ali ponekad sibam i FFA na uglavnom manjim serverima do 10 igraca.

mikrofon=da ....sluske ne (imam 5.1 sound)

Pre svega se javlajm, kako bih Vam pomogao, jer mi se svidja sto bar ima admina koliko/toliko. Ja cesto igram oko 2-3h ujutru i tad Vas nema. Razumem Vas (poslovne obaveze, studije, skola), ali razumite i Vi mene da sam ja nocna ptica :-D Stoga, ako Vam treba neki da kick-a kampere sa SMG ili jurisnim puskama (jer se njih vise jezim nego ovih sa hackom), slobodan sam da pomognem. Ujedno, pomazete i Vi meni, da ne gubim zivce i odlazim sa servera, dok se admin ne pojavi nazad (obicno sutradan)

Par clanova me mozda i odmah prepozna, jer ovaj nick (Chovus kao i Chovus13) koristim i na starijim edicijama CoD fransizme. Da ne pominjem druge klanove (zbog pravila foruma, ali mogu posalti PM  ako treba), mnogi mogu da garantuju za mene da sam cist igrac...nedavno me proverao i jedan Vas admin (prepoznace se i nadam se da moze to i potvrditi, ako procita).

Ako mozemo, jedni drugima uzajamno pomoci, tu sam

Veliki pozdrav i hvala

Edit:
PS. Da dodam da igram vec par meseci na Vasem serveru, tako da se znamo vec duze vreme. Admin nisam bio nikad, ali moj bolji prijatelj Duud jeste admin, tj. redovan clan drugog klana koji igra CoD4. Na njegov bes, sto admini ne rade posao u "nocnoj smeni" (sto sam gore i napomenuo da je shvatljvo zbog raznih obaveza), sinoc je poludeo i de-installirao igricu:-D
Dosao sam na forum, da vidim koja je "fora" sa razlicitim "zagradama" i sad znam da ti momci, sto su bili prisutni na serveru, nam nisu mogli pomoci u prijavi campera i WH momaka. Tu sam/smo (nagovaram Duud-a da instalira opet MW3 i da cemo resiti "probleme") da pomognemo

Jos jednom pozdrav
Back to top Go down
MrGogisha

MrGogisha


Broj poruka : 16
Datum upisa : 2012-07-12
Godina : 43
Lokacija : Krusevac

Prijava za klan - Chovus Empty
PostSubject: Re: Prijava za klan - Chovus   Prijava za klan - Chovus EmptyThu Sep 05, 2013 11:50 pm

Član Chovus obaveštavamo vas je vaša aplikacija razmotrena i prihvaćena kao validna - dobrodošli u test fazu!
Za više informacije o test fazi konektujte se na naš Teamspeak kanal i dobićete upustvo za sledeće korake.
Back to top Go down
 
Prijava za klan - Chovus
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» prijava za klan
» Prijava za Klan
» prijava za klan
» Prijava za klan
» Prijava za klan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forgotten Warriors  :: Regrutacija novih članova :: Regrutacija novih članova-
Jump to: